[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[]
[]

                Stale doskonalę swoje umiejętności, uczestniczę w sympozjach i seminariach, biorę udział w specjalistycznych kursach, posiadam certyfikaty uprawniające mnie do wykonywania zabiegów wg zatwierdzonych procedur i standardów.


               W pracy stosuję innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu ze sprawdzonymi naukowo metodami oraz unikalnymi recepturami form kosmetycznych co jest gwarantem wysokiej jakości i daje możliwość rozwiązania większości problemów estetycznych.


               W ofercie salonu znajdziecie Państwo metody sprawdzone, uznane i docenione, a za efektami zabiegów kryje się przede wszystkim doskonałe przygotowanie osoby, która je wykonuje.


               Od początku swojej drogi zawodowej dążyłam również do tego, aby mój gabinet był dla odwiedzających go osób miejscem wytchnienia i relaksu. Aranżacja wnętrza emanuje spokojem i elegancją, zapach olejków eterycznych i kojąca duszę muzyka uprzyjemnia czas spędzony w salonie. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi oraz jakości i poczucia bezpieczeństwa to miessce czeka na Ciebie


                                                                                           Serdecznie zapraszam

                                                                                                                         

                                                                                                            Renata Prus

Kompleksowa obsługa IT firm i instytucji
Realizacje projektów www, animacje na telebim